- конкурсна програма
-
КАТЕГОРИИМеждународен конкурсКъсометражни филми [от 1 до 10 мин.]
Баба ми пуши лула
Режисьор: Ivan Pavlov
Страна: Russia
година: 2020
Времетраене: 2:58
Техника: 3D computer
Бензград
Режисьор: Gottfried Mentor
Страна: Germany
година: 2020
Времетраене: 4:45
Техника: 3D computer
БОЛТ
Режисьор: Iliya Shekerdzhiev
Страна: Bulgaria
година: 2020
Времетраене: 7:14
Техника: 3D computer
Бухълът и Котенцето
Режисьор: Mole Hill
Страна: United Kingdom
година: 2020
Времетраене: 4:03
Техника: 2D computer
Бягане
Режисьор: Paul Johnson
Страна: Canada
година: 2020
Времетраене: 5:51
Техника: Experimental
Включено / Изключено
Режисьор: Nicolas P. Villarreal
Страна: Argentina
година: 2020
Времетраене: 7:00
Техника: 2D computer
Дълбоки води
Режисьор: Anna Dudko
Страна: Ukraine
година: 2020
Времетраене: 6:00
Техника: 2D computer
Зимата
Режисьор: Xin Li
Страна: Australia
година: 2020
Времетраене: 5:00
Техника: 2D computer
Калният човек
Режисьор: Plamen Nikolov
Страна: Bulgaria
година: 2020
Времетраене: 6:00
Техника: 2D computer
Карантина
Режисьор: Dimitar Dimitrov
Страна: Bulgaria
година: 2020
Времетраене: 3:30
Техника: 2D computer
Кико и животните
Режисьор: Yawen Zheng
Страна: France
година: 2020
Времетраене: 7:28
Техника: 2D computer
Любов По Време На Туризъм
Режисьор: Vesela Dantcheva
Страна: Bulgaria
година: 2021
Времетраене: 5:00
Техника: 2D computer
Люлка
Режисьор: Paul Muresan
Страна: Romania
година: 2020
Времетраене: 4:00
Техника: 2D computer
Мастило
Режисьор: Joost van den Bosch
Страна: Netherlands
година: 2020
Времетраене: 2:20
Техника: 2D computer
Метро6
Режисьор: Geoff Hecht
Страна: United States
година: 2020
Времетраене: 8:00
Техника: 3D computer
МИР
Режисьор: Dimitar Dimitrov
Страна: Bulgaria
година: 2019
Времетраене: 6:00
Техника: 2D computer
МИЧ-МАЧ - епизод 02
Режисьор: Géza M. Tóth
Страна: Hungary
година: 2020
Времетраене: 2:34
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)
МИШОУ
Режисьор: Milen Vitanov
Страна: Bulgaria
година: 2020
Времетраене: 7:56
Техника: 2D computer
Молитва
Режисьор: Joe Chang
Страна: Canada
година: 2020
Времетраене: 4:32
Техника: 2D computer
Мъже от сьомга
Режисьор: Veronica L. Montaño
Страна: Switzerland
година: 2020
Времетраене: 6:06
Техника: 2D computer
Мъш-Мъш - Четири сезона
Режисьор: Ophélie Mahé
Страна: France
година: 2020
Времетраене: 1:45
Техника: 2D computer
Падането
Режисьор: Martin Schurmann
Страна: Argentina
година: 2020
Времетраене: 2:28
Техника: 2D computer
Патиците
Режисьор: Ángela Arregui
Страна: Spain
година: 2021
Времетраене: 6:45
Техника: 2D computer
Подхранване
Режисьор: Ying-Fang Shen
Страна: United States
година: 2021
Времетраене: 3:00
Техника: 2D computer
Рецептата
Режисьор: Andrés Gómez
Страна: Mexico
година: 2020
Времетраене: 3:36
Техника: 2D computer
Рутина: Забраната
Режисьор: Sam Orti
Страна: Spain
година: 2020
Времетраене: 8:15
Техника: Experimental
Сухи сезонни плодове
Режисьор: Dinko Kumanovic
Страна: Croatia
година: 2021
Времетраене: 7:35
Техника: 2D computer
Тук, сама
Режисьор: Anna Dudko
Страна: Ukraine
година: 2019
Времетраене: 5:06
Техника: 2D computer
Хамза
Режисьор: Daniela Dwek
Страна: United States
година: 2020
Времетраене: 4:27
Техника: 3D computer